Gabloty - producent
Gabloty - producent Ogłoszeniowe, informacyjne, wiszące, stojące
Gwarancja tanich gablot
Gwarancja niskiej ceny Wewnętrzne, zewnętrzne, aluminiowe, szklane, drewniane!
  • +48 531 780 007
  • biuro@gabloty.org.pl

Bezpieczeństwo

Możliwość zamówienia gabloty i witryn z bezpiecznymi szybami.

Dowiedz się więcej >

Szybka dostawa

Szybka i tania dostawa pod wskazany adres - nawet w 48h od zamówienia

Dowiedz się więcej >

Wiele rodzajów!

Gabloty i witryny do każdego rodzaju zastosowań!

Dowiedz się więcej >

UWAGA: Nie prowadzimy sprzedaży magnesów.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze

Jako jedni z nielicznych wytwarzamy gabloty wystawowe nazywane zamiennie jako gabloty wystawiennicze w opcji częściowo otwartej. Znaczy to, że jedna część jest tradycyjnie "schowana" za szybą, tudzież druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami bądź szybą). Gablota wystawowa a także ogłoszeniowa można otwierać do góry z teleskopami lub bez. Jeżeli wybiorą Państwo gabloty wystawiennicze otwierane do góry, za dodatkową opłatą można złożyć zamówienie trwałe teleskopy ułatwiające otwieranie.

Gabloty wystawiennicze aluminiowe produkujemy jedynie z wysokiej jakości profili aluminiowych wytwarzanych przez zweryfikowanego partnera a także producenta - Grupę Kęty S.A. Zastosowanie profili aluminiowych tej firmy pozwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w wypadku uszkodzenia mechanicznego spowodowanego np. efektywną dewastacją. Nie używamy niskiej jakości, nieznanego pochodzenia tzw. samoróbek. Gwarantujemy solidną oraz trwałą strukturę wszystkich gablot aluminiowych.

Gablota wystawiennicza nieniniejszego typu znajdują szerokie zastosowanie w takich pomieszczeniach, jak sale muzealne, gabinety lekarskie, lokale biurowe bądź sklepy. Co do zasady przygotowywane przez nas gabloty wystawowe występują w sprecyzowanym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, niemniej realizujemy w podobny sposób gabloty "na zamówienie" według preferencji Klienta. Oświetlenie gablot jest ledowe albo jarzeniowe. Występuje punktowo, całościowo bądź częściowo w zależności od preferencji Klienta. Profile tworzące gablotę wystawową są ze sobą złączone przy użyciu półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego.

W naszej dużej ofercie są gabloty jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe względnie czteroskrzydłowe w zależności od przyszłego przeznaczenia gabloty wystawienniczej. Gabloty wystawowe, jakie są wypracowane z aluminiowych profili, są specjalnie zaopatrzone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie umiejscowionych w gablotach materiałów przed wilgocią. W zależności od wytypowanych edycji gablot wystawowych umieszczamy szyby bezpieczne, hartowane, akrylowe czy też PLEX. Gabloty wystawiennicze oraz witryny zaopatrywane są w patentowe zamki osłonowe.  

Wyszukiwarka