Gabloty - producent
Gabloty - producent Ogłoszeniowe, informacyjne, wiszące, stojące
Gwarancja tanich gablot
Gwarancja niskiej ceny Wewnętrzne, zewnętrzne, aluminiowe, szklane, drewniane!
 • +48 531 780 007
 • biuro@gabloty.org.pl

Bezpieczeństwo

Możliwość zamówienia gabloty i witryn z bezpiecznymi szybami.

Dowiedz się więcej >

Szybka dostawa

Szybka i tania dostawa pod wskazany adres - nawet w 48h od zamówienia

Dowiedz się więcej >

Wiele rodzajów!

Gabloty i witryny do każdego rodzaju zastosowań!

Dowiedz się więcej >

UWAGA: Nie prowadzimy sprzedaży magnesów.

Gabloty sklepowe

Firma dysponuje ubezpieczeniem w wysokości 1 000 000 zł od odpowiedzialności cywilnej. Wykwalifikowani tudzież doświadczeni pracownicy stanowią podstawę naszego przedsiębiorstwa. Dzięki nim mogą Państwo polegać na kompleksową obsługę na dowolnym etapie - od wyceny oraz planowania po realizację. Z racji na prężny rozwój naszej jednostki staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji gablot aluminiowych, drewnianych a także szklanych. W wypadku licznych zamówień udzielamy ciekawe zniżki. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły Twojego zamówienia! Gabloty sklepowe aluminiowe to gwarancja perfekcyjnej odporności tudzież jakości.

W naszej ofercie wynajduje się ponad 210 rozmaitego typu gablot, witryn, tablic oraz potykaczy. Zachęcamy do skorzystania z infolinii, gdzie konsultant pomoże dobrać produkt spełniający oczekiwania. Zabieganie o najmniejszy szczegół powoduje, że nasze gabloty sklepowe przedstawiają się niezwykle dobrze w każdym miejscu. Gablota sklepowa może być zakupiona dodatkowo z montażem. Gabloty sklepowe mają fryz z przeznaczeniem na napis albo logo o dowolnej grafice. Bazowym kolorem naszych gablot jest kolor srebrny.

Na życzenie Klienta wolno odmienić kolor na jakikolwiek, wybrany z palety RAL. W większości przypadków, w opcji bazowej gablot podłoże (stanowiące sztandarową część gabloty) utworzone jest z białej, niezwykle wyszukanej płyty magnetycznej, niemniej oferuje dodatkowo opcje zamontowania jako podłoże płyty korkowej lub tkaninę. Gabloty sklepowe zdołają mieścić półki, jakich ilość oraz wysokość zależy od kupującego. Ponadto w świetny sposób sprawdzają się w galeriach handlowych, lokalach sklepowych, w salach muzealnych, podobnie jak na przeróżnego typu wystawach. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Nabywców wykonujemy dodatkowo gabloty sklepowe wedle wymiarów sprecyzowanych przez Klienta. W gablotach zewnętrznych nasza spółka sugeruje montaż dodatkowego oświetlenia punktowego, częściowego czy też całościowego, które uwidoczni zawartość gablot. Wyznaczamy kilka rodzajów otwierania gablot. Gabloty sklepowe otwieramy uchylnie, częściowo, przesuwnie i częściowo przesuwnie. Gabloty aluminiowe osiągane są z profili aluminiowych dostarczanych przez cenioną na rynku międzynarodowym Grupę Kęty S. A. Zatwierdzamy, iż gabloty realizowane są ze zweryfikowanych, poprawnie dopasowanych materiałów, jakie zapewniają solidność a także wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały ukształtowane. W gablotach oraz witrynach montujemy zamek patentowy, z tego powodu ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. 

 • 16-WS7-VQ

  Witryna stojąca wewnętrzna, otwierana uchylnie na bok(i)

 • 01-WS8-XY

  Witryna stojąca wewnętrzna, 1-skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok(i)

 • 20-WS9-XX

  Witryna stojąca wewnętrzna, 2-skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok(i)

 • 09-WS10-XX

  Lada sklepowa wewnętrzna, wolnostojąca, jednostronna, otwierana uchylnie do góry

 • 74-WS11-VQ

  Lada sklepowa wewnętrzna, wolnostojąca, jednostronna, 1-skrzydłowa, otwierana uchylnie

 • 10-WS14-QY

  Lada sklepowa wewnętrzna, wolnostojąca,

 • 65-WS13-XY

  Lada sklepowa wewnętrzna, wolnostojąca,

Nie znaleziono produktów spełniających wymagania.
Zmień kryteria po lewej stronie.

Wyszukiwarka